Edu-Dutch

info@edu-dutch.com
+31 614416481

Kurs E-learning W
Academie Edu-Dutch
Teraz w promocji za 250 euro

do 01/10/2023

Kurs Niderlandzkiego E-learning!

 Jest nam niezmiernie miło poinformować Cię, że ruszyliśmy z ACADEMIE EDU-DUTCH. Platformą online do samodzielnej nauki języka niderlandzkiego! Zobacz jak wygląda nauka w kursie e-learning 😊

Mam na imię Kinga i razem z Jelmerem już od 10 lat prowadzimy Edu-Dutch, szkołę języka niderlandzkiego! 🇳🇱🎓 Nasza pasja to udzielanie lekcji w formie stacjonarnej i online, dostosowanych do potrzeb każdego ucznia. Ale zauważyliśmy, że wielu z Was napotyka na różne przeszkody:

Praca na zmiany utrudnia regularne uczęszczanie na kursy? ⏰

Wolisz uczyć się w swoim tempie i w dogodnych godzinach?⌚

Czy chcesz wrócić i powtórzyć materiał, aby upewnić się, że wszystko zrozumiałeś? 📚

Zrozumienie tych problemów skłoniło nas do stworzenia rozwiązania! Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie i wiedzę, aby zaprojektować kurs online do samodzielnej nauki języka niderlandzkiego! 🎉🖥️

Teraz każdy z Was może odkrywać, uczyć się i doskonalić umiejętności języka niderlandzkiego, niezależnie od harmonogramu, tempa czy miejsca zamieszkania. Z nami zdobędziesz pewność siebie i swobodę w komunikacji w języku niderlandzkim! 🌍💬

Zobacz w filmiku jak wygląda nauka na naszej platformie 🎊

Dlaczego warto wybrać nasz kurs e-learning? 🤔

1️⃣ 10 modułów – starannie zaplanowane i skomponowane tematycznie 📚
2️⃣ 80+ lekcji w formie nagrań video z nauczycielem – krok po kroku przejdziemy przez wszystkie zagadnienia 🎥
3️⃣ Zeszyt ćwiczeń z odpowiedziami – praktyka czyni mistrza, a my dostarczamy Ci wszystkich narzędzi! ✍️
4️⃣ Masa słówek, zwrotów i ćwiczeń multimedialnych – z nami nauka staje się prostsza i przyjemniejsza 🧠
5️⃣ Fiszki ze słówek – niezapomniane metody do szybkiego zapamiętywania 📖
6️⃣ Stały kontakt z nauczycielem – jesteśmy tu, aby Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania 👩‍🏫
7️⃣ Dostęp do kursu na 12 miesięcy – ucz się w swoim tempie, kiedy chcesz i gdzie chcesz 🌍
8️⃣ Egzamin i certyfikat na zakończenie – potwierdzenie Twojego sukcesu i postępów 🎓
9️⃣ Kontynuacja nauki, kolejny poziom A1.1-A.2 dostępny od stycznia – Twoja nauka nie musi się tutaj kończyć! 🔄
🔟 Kurs e-learning kosztuje 300 euro (do 1 października 2023 roku – 250 euro)

Omawiamy przedstawianie się i zwroty z tym związane; słówka występujące w języku niderlandzkim pochodzące z innych języków, łatwe do zapamiętania; zwroty na tablicach z życia codziennego; proste pytania i odpowiedzi po holendersku, zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Omawiamy i ćwiczymy alfabet oraz wymowę; uczymy się literować i poprawnie czytać/wymawiać; poznajemy skróty w języku niderlandzkim; przechodzimy przez zwroty na tablicach z życia codziennego (część druga); proste pytania i odpowiedzi po holendersku związane z tematyką, zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Omawiamy zaimki osobowe i odmianę pierwszych czasowników regularnych; poznajemy pierwsze czasowniki nieregularne, budowę prostego zdania i pytania, proste pytania i odpowiedzi po holendersku związane z tematyką, nowe słówka z obrazkami; zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Poznajemy liczby, dni tygodnia, pory roku, omawiamy okoliczniki czasu; poznajemy kolejne czasowniki, budowę dłuższych zdań i pytań; proste pytania i odpowiedzi po holendersku związane z tematyką, zwroty z życia codziennego; dialogi; zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Poznajemy rodzinę, kraje, języki itd.; omawiamy czasowniki modalne; przechodzimy przez kolejne zwroty związane z tematyką; ćwiczymy budowę zdań i pytań, a także odpowiedzi; zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.


Poznajemy rodzajniki określone i nieokreślone; omawiamy zaimki dzierżawcze; poruszamy tematykę kierunków i położenia przedmiotów w domu; przechodzimy przez kolejne słówka związane z tematyką; ćwiczymy czytanie i rozumienie ze słuchu; zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Omawiamy słówka związane z zakupami spożywczymi, owoce, warzywa; liczbę mnogą rzeczowników, dialogi i zwroty w sklepie; kolejne czasowniki związane z tematyką, zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Omawiamy słówka związane z pracą i szkołą; poznajemy przyimki i godziny; ćwiczymy umawianie się na spotkanie w języku niderlandzkim, dialogi i zwroty związane z tematyką; zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Poznajemy przymiotniki i kolory; omawiamy zaimki wskazujące; ćwiczymy opisy osób w języku niderlandzkim, a także opisujemy to, co widzimy na zewnątrz, w sklepie itp.; dialogi i zwroty związane z tematyką; zeszyt ćwiczeń, fiszki, nauka w formie zabawy, nagrania mp3 i video.

Powtórka za pomocą ćwiczeń, wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce na podstawie ćwiczeń multimedialnych oraz sekcji „ćwicz z nami” 😊 Test próbny i główny egzamin.

pl_PLPolski
Przewiń na górę