Edu-Dutch

info@edu-dutch.com
+31 614416481

Kursy Stacjonarne

Kursy holdenderskiego stacjonarne
Cena 295 EUR

Kursy Online z Lektorem

Kursy holenderskiego online
Cena 265 EUR

Kursy E-Learning

Kursy e-learning języka holenderskiego
Cena 300 EUR
(Promocja 150 EUR)

Sprawdź Swój Poziom Holenderskiego

Nie wiesz na jakim poziomie jest Twój holenderski? Nie ma problemu! Zrób test i sprawdź

Zobacz Opinie Naszych Uczniów

Edu-Dutch
5.0
Na podstawie 56 opinii
powered by Google
Monika KaczmarekMonika Kaczmarek
21:45 04 Jun 23
Z całego serca polecam Edu- Dutch oraz Jelmera, przemiły fantastyczny oraz bardzo motywujący i potrafiacy dobrze wytłumaczyc nauczyciel!!! Jeśli jesteś zmotywowany chcący nauczyć się języka i zdać egzaminy za pierwszym razem to tylko z Edu-Dutch !!! Dzięki Wam zdanie wszystkich 4 egzaminów za pierwszym razem na najwyższym poziomie okazało się prostrze niż myślałam i była to dla mnie wspaniała przygoda. Dziękuję!!!
Angelika KurasAngelika Kuras
15:57 29 May 23
Polecam szkołę Edu-Dutch! Jestem obecnie na drugim kursie w szkole i już widzę postępy w znajomości języka niderlandzkiego 🙂 Lekcje języka prowadzone są w sposób różnorodny, zasady gramatyki tłumaczone w sposób klarowny i z odpowiednim natężeniem. Podczas zajęć ćwiczymy zarówno pisanie, czytanie, mowę i słuchanie. Wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z nauką języka holenderskiego, szczerze polecam tą szkołę !
AgnieszkaAgnieszka
06:52 24 May 23
Bardzo fajne zajęcia. Nie tylko można nauczyć się niderlandzkiego ale również dowiedzieć wielu ciekawostek o życiu w Holandii. Czekam na kolejna edycje kursu bo napewno będę kontynuować naukę. Grupy są małe wiec nauczyciel ma czas dla wszystkich. Uczysz się gramatyki, słownictwa, mówienia, pisania i czytania. W naprawdę miłej atmosferze. Pozdrawiam moją nauczycielkę Panią Karolinę.
Cherrygirl XoCherrygirl Xo
08:57 12 Feb 23
Edu-Dutch to najlepszy wybór dla początkujących oraz tych, którzy już co nie co wiedzą o języku holenderskim. Nauczyciele są bardzo mili i bardzo dobrze przekazują wiedzę. Atmosfera na lekcjach jest świetna. Więc jeśli planujesz zacząć lub masz już trochę wiedzy to ta szkoła będzie idealnym wyborem:)
Aneta WolniakAneta Wolniak
17:22 08 Jan 23
Jeśli myślisz o rozpoczęciu nauki niderlandzkiego to wybierz Edu - Dutch. Są to świetni i profesjonalni nauczyciele. Kinga mega osoba🤩. To wizytówka tej szkoły która zachęca i wprowadza w tajniki języka. Jelmer mega profesjonalny nauczyciel🤩. Zawsze ze świetnymi pomysłami i przygotowany na każde pytanie.Edu - Dutch motywuje do działania 👍
Nicola TomaszewskaNicola Tomaszewska
19:26 19 Nov 22
Polecam Edu-Dutch! Jestem po pierwszym kursie, od jutra zaczynam kolejny 🙂 Pani Kinga jest przesympatyczną, wyrozumiałą i cierpliwą osobą 🙂 Bardzo podoba mi się forma zajęć w wersji online 🙂 Polecam z całego serca 🥰
Sylwia DzwonkowskaSylwia Dzwonkowska
17:49 14 Nov 22
Polecam lekcje z całego serca. Kiedyś bylam źle nastawiona do zajęć online, ale dzięki Edu-Dutch zmieniłam nastawienie. Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, program przejrzysty i zrozumiały a Pani Kinga bardzo cierpliwa do uczniów 😇. Raz jeszcze dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnych zajęć!
Angela m.Angela m.
18:53 03 Nov 22
Uwielbiam ich za profesjonalizm i podejście do osób, które chcą się uczyć. Jak przyszłam do nich w 2018 roku i Kinga mówiła, że u nich uczniowie zaczynają gadać po około 1,5-2 nie wierzyłam ale w sumie sama w takim czasie zaczęłam używać języka i to działa i polecam ❤️✌️ I teraz mój holenderski jest na poziomie B1 Tylko trzeba na prawdę się uczyć.
js_loader

Kurs Indywidualny Online

Wolisz naukę indywidulaną 1 na 1 z Nauczycielem? Nie ma problemu! Wyślij nam maila na info@edu-dutch.com lub zadzwoń +31 614416481
Możemy zorganizować dla Ciebie kurs indywidulany, online 1 na 1 z nauczycielem 
pl_PLPolski
Przewiń na górę