Edu-Dutch

info@edu-dutch.com
+31 614416481

Naucz Się Holenderskiego Łatwo i Szybko z Edu-Dutch

Kursy holdenderskiego stacjonarne

Kurs trwa łącznie 2 miesiące. Otrzymasz książkę z ćwiczeniami oraz dostęp do naszej platformy internetowej z dodatkowymi materiałami do ćwiczeń. Na niższych poziomach lekcje odbywają się w języku polsko-niderlandzkim lub angielsko-niderlandzkim. Na wyższych poziomach lekcje prowadzone są w języku niderlandzkim przez „native speaker”. Wszystkie kursy kończą się egzaminem online, otrzymasz certyfikat potwierdzający osiągnięty poziom. Kursy odbywają się w małych grupach (8-10 uczniów) w Lelystad i w Deventer.

Kursy holenderskiego online

Możesz uczyć się języka niderlandzkiego w dowolnym miejscu na świecie. Wszystko czego potrzebujesz to komputer/laptop/telefon i połączenie z Internetem. Otrzymasz pocztą książkę z ćwiczeniami oraz dostęp do naszej platformy internetowej z dodatkowymi materiałami do nauki oraz nagranymi lekcjami. Niższe poziomy odbywają się w języku polsko-niderlandzkim lub angielsko-niderlandzkim. Wyższe poziomy odbywają się w zupełności w języku niderlandzkim. Wszystkie kursy zakończone są egzaminem online, a uczeń otrzymuje certyfikat. Kursy prowadzone są online w małych grupach (6-8 uczniów).

Kursy e-learning języka holenderskiego

Możesz uczyć się niderlandzkiego we własnym czasie i tempie, gdziekolwiek jesteś. Wyjaśniamy krok po kroku, jak najlepiej samodzielnie uczyć się języka niderlandzkiego. Robimy to za pomocą krótkich filmów wyjaśniających gramatykę (tak jak normalna lekcja). Ponadto mamy wiele zadań, abyś mógł dużo ćwiczyć. Zadania pisemne są sprawdzane przez nauczyciela i otrzymasz feedback. Na koniec każdy temat kończy się krótkim testem sprawdzającym, czy wszystko dobrze zrozumiałeś. Oczywiście zawsze możesz skontaktować się z jednym z naszych nauczycieli, jeśli masz jakiekolwiek pytania. E-learning będzie dostępny wkrótce. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco! 

Zobacz Opinie Naszych Uczniów

Edu-Dutch
5.0
Na podstawie 44 opinii
powered by Google
Malgorzata MiksaMalgorzata Miksa
10:26 30 Jan 23
Great place, great lessons and learning program. Highly recommended!
Alper AçarAlper Açar
18:42 29 Apr 21
A good quality education.
Margherita BottoMargherita Botto
12:15 14 Mar 21
I had 3 courses at Edu-Dutch and it was a really nice experience! Jelmer was a really nice, PATIENT (😂) and clear teacher. It was the first time for me having Dutch classes, and he was always really available and willing to explain whatever was your doubt. I really recommend Edu-Dutch!!!!
Birutė K.Birutė K.
15:54 27 Feb 21
I recommend this school if you want to learn dutch! You will enjoy the lessons and soon you can see the results 🙂
ilaria valliniilaria vallini
10:13 18 Jan 21
The course is clear and well structured and the teacher is always helpful, flexible and friendly. I had fun and I learned a lot, especially solid grammar that helps me understanding more Dutch. Our classes were face to face, but we adapted to online classes easily and we continued learning 🙂 I can't recommend this course enough!
js_loader

Dlaczego Warto Uczyć Się Holenderskiego?

Możesz znaleźć lepszą i
wyżej płatną pracę

Łatwiejsze codzienne sprawy, w sklepie, w szkole czy u lekarza

Szybciej nawiążesz kontakty i skorzystasz z atrakcji Holandii

Chcesz Nauczyć Się Języka Niderlandzkiego? Jesteś We Właściwym Miejscu! W Edu-Dutch Mamy Kursy Holenderskiego Na Wszystkich Poziomach

  • W naszej szkole nauczysz się języka niderlandzkiego w sposób, który najbardziej Tobie odpowiada. 
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i uwielbiamy to robić! 
  • Zmotywujemy Cię, pomożemy i zainspirujemy Cię do nauki, tak abyś w szybkim czasie zobaczył jak najlepsze rezultaty nauki i zaczął mówić w języku niderlandzkim! 
  • Brzmi dobrze, prawda?
Kursy holdenderskiego stacjonarne
  • Oferujemy kursy języka niderlandzkiego dla dorosłych na różnych poziomach. Od początkujących do przygotowania do egzaminu państwowego NT2. 
  • Mamy szeroki wybór kursów. Możesz wybrać zajęcia stacjonarne w jednej z naszych lokacji, zajęcia online z nauczycielem lub samodzielną naukę online w Twoim tempie. 
  • Pierwsze poziomy są prowadzone w języku polskim lub angielskim dzięki czemu można wszystko łatwo zrozumieć.
  • Przeczytaj o naszych kursach! Na pewno znajdziesz najlepszy kurs dla siebie! 
  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze kursu.

Firmy z Którymi Współpracujemy - Kursy Holenderskiego Dla Firm

Poznaj Nas

Kinga & Jelmer

Cześć! Jestem Kinga i pochodzę z Polski. Już od 10 lat prowadzę zajęcia nauki języka niderlandzkiego. Przekazywanie wiedzy w łatwy i zrozumiały sposób jest moją pasją! Ponieważ osobiście też nauczyłam się języka niderlandzkiego, a potem studiowałam po niderlandzku, jestem pewna, że zomtywuję Cię i zainspiruję do nauki. Moje lekcje są urozmaicone w różne formy nauki a na zajęciach panuje zawsze wesoła atmosfera. Spróbuj, a jestem pewna, że zakochasz się w języku holnderskim, tak jak ja!

Cześć! Jestem Jelmer i pochodzę z Holandii. Już od 8 lat prowadzę zajęcia z nauki języka niderlandzkiego. Prowadzenie zajęć i pomaganie innym w zdobywaniu nowych kwalifikacji jest moją pasją. Mam duże doświadczenie w nauczaniu, cechuje mnie wysoka cierpliwość, jasne tłumaczenie oraz wolna wymowa, abyś dobrze mnie zrozumiał. Zajęcia skupiają się głównie na mówieniu, ale także na gramatyce i poznawaniu nowego holenderskiego słownictwa. Chcesz przystąpić do egzaminu państwowego NT2? Pomogę Ci się przygotować!

Do zobaczenia na zajęciach!

Edu Dutch Szkoła Języka Holenderskigo

Co Nowego na Naszym Instagramie

en_GBEnglish (UK)
Scroll to Top